Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Egemen Reklam – Ankara Tabela | Dijital Baskı | Yönlendirme

Tasarım

Reklam talep ettiğiniz alanlar ön görüşmemiz ile sağlıklı bir şekilde keşfedilir. Ölçülendirme ve sanal tasarım uygulamaları gece-gündüz şekliyle tarafınıza 3D uygulamalar ile sunulur.

Çalışmalar yapılırken markanızın kurumsalına uygun, firma prestijini yansıtan, markanıza ivme kazandırabilecek ve tutarlı sonuçlar verecek, bütçenize en uygun ve sağlıklı uygulamalar tercih edilir. Kullanılacak malzemeler birlikte kararlaştırılır numune onayı da alındıktan sonra üretim bölümümüze yönlendirilir.

Üretim

Üretime alınan tabelanız-baskınız üretim ekimiz tarafından kontrol edilerek, seçilen ve tarafınızca onaylanan malzemeler doğrultusunda en sağlıklı şekilde üretilmek amacıyla işlenmeye başlanır.

Üretimdeki ürünler sırasıyla bünyemizde bulunan cnc-lazer bölümüne, kaynak atölyesine, boya atölyesine ve dijital baskı birimine gönderilir.

Üretimi biten ve kontrol-kuruma süresini dolduran reklam çalışmanız montaja gönderilmek üzere sağlıklı bir şekilde paketlenir.

Montaj

Üretimi tamamlanan ve montaj için özenlice paketlenen ürünler tarafınızca görüşülerek uygun bir zamanda montaj için gelir. Montaj esnasında gerekli olabilecek merdiven, asansör, vinç gibi yardımcı elemanlar taraflarca belirlenmiş şekilde izinli olunan saatlerde yerine montajlanarak size teslim edilir.

Tasarım, imalat ve montajının tarafımızca yapıldığı tüm uygulamalarımızda her malzemenin cinsine göre belirli bir garanti süresi vardır. Garanti kapsamında ve ya teknik servis desteği ile tüm çalışmalarımızı uzun süreyle kullanabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı